Sport     | 30.04.2026. 08:07 |

Iranski nogometni zvaničnici napustili Kanadu nakon incidenta na aerodromu u Torontu

FENA Internet, Foto/ FIFA

TORONTO, 30. aprila (FENA) - Najviši zvaničnici Iranske nogometne federacije napustili su Kanadu prije početka Kongresa FIFA-e nakon incidenta na imigracionim provjerama na aerodromu u Torontu, javili su iranski mediji.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) J. Č.

Vezane vijesti

Ghalibaf: Sporazum Irana SAD-a 'američka je objava poraza'

Grossi signalizirao da će inspektori IAEA obići iranske lokacije za obogaćivanje urana

U napadima Sjedinjenih Američkih Država i Izraela na Iran poginulo je 3.519 ljudi

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!