Sport     | 30.04.2026. 08:07 |

Iranski nogometni zvaničnici napustili Kanadu nakon incidenta na aerodromu u Torontu

FENA Internet, Foto/ FIFA

TORONTO, 30. aprila (FENA) - Najviši zvaničnici Iranske nogometne federacije napustili su Kanadu prije početka Kongresa FIFA-e nakon incidenta na imigracionim provjerama na aerodromu u Torontu, javili su iranski mediji.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) J. Č.

Vezane vijesti

Iran i dalje gaji 'duboko nepovjerenje' prema Sjedinjenim Državama

Macron: Iranske zalihe obogaćenog urana moraju se neutralizirati

FIFA pozvana da ukloni VAR sudiju zbog sporne geste na Svjetskom prvenstvu

Promo

m:tel: Putujete na Svjetsko prvenstvo, da li ste spakovali svoj eSIM Travel paket?

m:tel: Gledaj i navijaj uz m:SAT

Telemach: Bodrite Zmajeve uživo uz EON i EON SAT pakete