Bosna i Hercegovina     | 09.12.2025. 08:31 |

Isak: Za dvije godine realizirana većina planova predviđenih za cijeli mandat, poraslo povjerenje građana u policiju (VIDEO)

FENA Amina Bijelonja Muminović, Foto: Hazim Aljović

SARAJEVO, 9. decembra (FENA) - Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak izjavio je u intervjuu za Fenu da je tim FMUP-a u protekle dvije godine realizirao većinu planova predviđenih za cijeli mandat, uz najbolje rezultate Federalne uprave policije (FUP) od njenog osnivanja. Navodi da su prioriteti bili sistemske reforme, kadrovsko jačanje, modernizacija i obnova Policijske akademije, uz fokus na borbu protiv kriminala i unutar policijskih redova.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) H. D.

Vezane vijesti

Isak razgovarao sa suosnivačem DCE Academy o jačanju kibernetičkih kapaciteta BiH

Saradnja Policijske akademije FMUP i projekta EUPA4BiH kroz planiranje specijalističkih obuka

Isak: Romi moraju biti ravnopravno uključeni u sve demokratske procese

Promo

Naručite HONOR Magic8 Lite sa vrijednim poklonima

Roming internet za m:tel korisnike dostupan isključivo uz tarifnu opciju

Akcijska ponuda gotovinskih i stambenih kredita NLB Banke - Zauvijek ovako