Bosna i Hercegovina     | 16.09.2025. 11:21 |

Gradonačelnici Bijeljine, Tuzle i Orašja potpisali sporazum o suradnji

FENA Saopćenje, Foto/ Grad Orašje

ORAŠJE, 16. rujna (FENA) - U Gradskoj upravi Bijeljine u utorak je potpisan Sporazum o suradnji gradonačelnika Bijeljine, Tuzle i Orašja, koji predviđa zajedničke aktivnosti u oblastima turizma i kulture, infrastrukture, „zelene agende“ i digitalne transformacije.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) Z. P.

Vezane vijesti

Chen Guoyou: Kina i zemlje srednje i istočne Europe produbljuju partnerstvo kroz trgovinu, infrastrukturu i lokalnu suradnju

MUP HNŽ-a i gorske službe spašavanja unapređuju koordinaciju na terenu

Kuprešaković se sastao s danskim veleposlanikom: Jačanje zajedničke europske sigurnosti

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!