SARAJEVO, 25. juna (FENA) - Nakon završenog čišćenja ceste, od 16.35 sati normalizovan je saobraćaj na dionici autoceste A-1 Bijača-Međugorje, javio je BIHAMK.
Prema prikupljenim podacima, danas se na putevima u Bosni i Hercegovini saobraća uz pojačanu frekvenciju vozila.
Posebno je frekventno na prilazima većim gradskim zonama.
Na graničnom prelazu Velika Kladuša duga su čekanja putničkih vozila na ulazu u Bosnu i Hercegovinu.
Na ostalim graničnim prelazima zadržavanja putničkih vozila, za sada, nisu duža od 30 minuta.
(FENA) D. Ć.




