MOSTAR, 25. lipnja (FENA) -Gradonačelnik Mostara Mario Kordić izjavio je u četvrtak na konferenciji za novinare nakon sastanka Gradske uprave Mostara i Stožera civilne zaštite da će pretovar otpada u Vrapčićima početi već sutra, a čim se stvore uvjeti, uslijedit će i na tri dodatne lokacije kako bi se rasteretio sjeverni dio grada. Sastanci Gradske uprave i Stožera civilne zaštite održavaju se svakodnevno od ponedjeljka, kada je izbio požar na gradskoj deponiji Uborak.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) M. K.




