ZENICA, 26. juna (FENA) – Bez obzira na kvalitet Amerikanaca, pokazalo se sinoć da se može igrati protiv njih i da su ranjivi - kazao je u razgovoru za Fenu bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Zeničanin Nermin Šabić (53 godine).
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) H. D.




