BEOGRAD, 26. lipnja (FENA) - Više od 350 Srba iz više dijelova Kosova u petak je organizirano krenulo prema Kraljevu, gdje će prisustvovati otvaranju nove dionice Moravskog koridora, a potom nastaviti put prema Beogradu na skup "Srbija, jedna obitelj", koji će se u subotu navečer održati ispred Doma Narodne skupštine. Istodobno, u središtu Beograda traju završne pripreme za skup, uz zatvaranje prometnica i izmjene u javnom prijevozu.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) M. K.




