MOSTAR, 24. lipnja (FENA) – Stožer civilne zaštite Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ) nije proglasio izvanredno stanje zbog situacije na deponiji Uborak, već je takvu odluku donio Stožer civilne zaštite Grada Mostara, budući da je riječ o problemu iz nadležnosti lokalne zajednice, priopćio je zapovjednik Županijskoga stožera Civilne zaštite HNŽ i ministar financija HNŽ Adil Šuta.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) M. K.




