MOSTAR, 24. lipnja (FENA) - Nažalost i dalje nismo deblokirali lokaciju za pretovar otpada koju blokiraju stanovnici sjevernog dijela grada, kao i pojedini političari - rekao je gradonačelnik Mostara Kordić u srijedu na drugoj konferenciji za novinare, povodom izvanredne situacije na području grada Mostara proglašene u ponedjeljak zbog požara na gradskoj deponiji Uborak. Istodobno je pozvao građane da prestanu s blokadama i omoguće nesmetan rad komunalnim službama.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) M. K.




