Bosna i Hercegovina     | 24.06.2026. 17:09 |

Kordić pozvao građane da ne blokiraju pretovar otpada na Uborku

FENA Slaven Nikšić, Foto: Mateo Marinović

MOSTAR, 24. lipnja (FENA) - Nažalost i dalje nismo deblokirali lokaciju za pretovar otpada koju blokiraju stanovnici sjevernog dijela grada, kao i pojedini političari - rekao je gradonačelnik Mostara Kordić u srijedu na drugoj konferenciji za novinare, povodom izvanredne situacije na području grada Mostara proglašene u ponedjeljak zbog požara na gradskoj deponiji Uborak. Istodobno je pozvao građane da prestanu s blokadama i omoguće nesmetan rad komunalnim službama.

 

 

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) M. K.

Vezane vijesti

Ministar Glavina u Mostaru: Ulaganje u sportsku infrastrukturu ključno za buduće generacije (VIDEO)

#PokreniMo: U Mostaru počeo program rekreacije za umirovljenike

Sjednica GV Grada Mostara bez kluba Bošnjaka, Kordić: Ovo je loše, nadam se da će se urazumiti

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!