KONJIC, 22. lipnja (FENA) - Belmin Godinjak i Anđela Talić obranili su naslove državnih prvaka u olimpijskom triatlonu, pobijedivši na natjecanju koje se u Lisičićima kod Konjica održalo porteklog vikenda u sklopu četvrtog izdanja Green Lake Triathlona.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) R. G.




