Sport     | 22.06.2026. 09:50 |

U Konjicu održan 4. Green Lake Triathlon, Belmin Godinjak i Anđela Talić obranili državne naslove

FENA Saopćenje, Foto/ Triatlon kluba Feniks

KONJIC, 22. lipnja (FENA) - Belmin Godinjak i Anđela Talić obranili su naslove državnih prvaka u olimpijskom triatlonu, pobijedivši na natjecanju koje se u Lisičićima kod Konjica održalo porteklog vikenda u sklopu četvrtog izdanja Green Lake Triathlona.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) R. G.

Vezane vijesti

U sklopu 'Green Lake Triathlona' u Lisičićima i državno prvenstvo u olimpijskom triatlonu

Tuzla Pannonica Triatlon Kup 20. septembra

Na Ilidži uspješno održan SprinTTri triatlon, nastupili takmičari iz sedam zemalja

Promo

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!

Raiffeisen Banka: Nogometna groznica

Ljeto počinje: Izaberite Galaxy A07 ili Redmi Note 15 Pro uz m:tel Travel tarife