VELEŽ, 22. lipnja (FENA) - "Došlo je vrijeme otići iz kluba gdje sam dvije godine uživao, htio bih se zahvaliti svima u klubu, kao i navijačima jer su mi pomogli da se u Mostaru osjećam kao kod kuće", izjavio je po odlasku iz Veleža vratar Tarik Karić koji će karijeru nastaviti u poljskom Rakowu.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) R. G.




