Svjetsko prvenstvo 2026     | 05.06.2026. 20:19 |

Bijela kuća: Iranski nogometaši dobili vize za ulazak u SAD

FENA Internet, Foto/ Ilustracija

WASHINGTON, 5. juna (FENA) - Iranski igrači koji nastupaju na Svjetskom nogometnom prvenstvu dobili su vize za ulazak u Sjedinjene Države, izjavio je u petak zvaničnik Bijele kuće za Reuters.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) M. L.

Vezane vijesti

Grossi: Iranu je potrebna 'vrlo snažna' provjera IAEA

Rubio: SAD ne žele postići dogovor s Iranom pod svaku cijenu

Iran upozorio protiv bilo kakvih prelazaka Hormuškog moreuza bez odobrenja

Promo

Banja Luka Fest se vraća na Kastel - peto izdanje od 2. do 4. jula

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude