Svijet     | 03.06.2026. 14:40 |

Iran osudio američke napade u Hormuškom tjesnacu

FENA Internet, Foto/ Ilustracija

TEHERAN, 3. juna (FENA) - Iransko ministarstvo vanjskih poslova osudilo je u srijedu ono što je opisalo kao američke napade na iranski tanker s naftom u Hormuškom tjesnacu i telekomunikacijski toranj na otoku Qeshm, navodeći da su prekršili sporazum o prekidu vatre i međunarodno pravo.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) F. F.

Vezane vijesti

Araghchi poručio Aounu da spasi Liban od 'stvarnog neprijatelja'

SAD odbile izdati vize za 15 članova iranske delegacije na svjetskom nogometnom prvenstvu

Bijela kuća: Iranski nogometaši dobili vize za ulazak u SAD

Promo

Istraživanje koje otkriva kako Gen Z zaista koristi i percipira umjetnu inteligenciju

Raiffeisen i UNIQA donose inovaciju - Putno osiguranje sada u Raiffeisen Mobilnom Bankarstvu

Sezona putovanja počinje: m:tel vam predstavlja eSIM Travel