Svijet     | 08.05.2026. 18:46 |

Američka vojska otvorila vatru na tankere pod iranskom zastavom

FENA Internet, Foto/ Ilustracija

WASHINGTON DC, 8. maja (FENA) - Američka Centralna komanda (CENTCOM) saopćila je da je pogodila dva 'prazna' tankera za naftu pod iranskom zastavom za koje tvrdi da su pokušali prekršiti američku blokadu ulaskom u iransku luku u Omanskom zaljevu.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) J. Č.

Vezane vijesti

Studenti iz Sjeverne Karoline posjetili Tužilaštvo BiH

Ghalibaf: Sporazum Irana SAD-a 'američka je objava poraza'

Grossi signalizirao da će inspektori IAEA obići iranske lokacije za obogaćivanje urana

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!