MOSTAR, 26. lipnja (FENA) – Gradonačelnik Mostara Mario Kordić potvrdio je medijima u petak kako se situacija stabilizirala nakon požara na odlagalištu otpada na Uborku, dodavši kako se od jutros vrši odvoz otpada iz Mostara.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) R. G.




