Bosna i Hercegovina     | 26.06.2026. 11:26 |

Situacija u Mostaru se stabilizira, krenuo odvoz otpada iz grada

FENA Tomislav Glamuzina, Foto: Branka Soldo

MOSTAR, 26. lipnja (FENA) – Gradonačelnik Mostara Mario Kordić potvrdio je medijima u petak kako se situacija stabilizirala nakon požara na odlagalištu otpada na Uborku, dodavši kako se od jutros vrši odvoz otpada iz Mostara.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) R. G.

Vezane vijesti

I dalje se sanira požarište na odlagalištu Uborak

Na deponiji Uborak gore stare gume

Ponovno gori na Uborku

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!