Kultura     | 27.06.2026. 09:30 |

Kulanić: U prvih pet mjeseci 2026. godine Tunel D-B posjetilo 58.000 ljudi (VIDEO)

FENA Kanita Aliagić, Foto: Almir Razić

SARAJEVO, 27. juna (FENA) - Memorijalni centar Sarajevo u proteklom periodu radio je na razvoju infrastrukture, edukativnih programa, naučno-istraživačkog rada i digitalizaciji kulture sjećanja. Prema riječima direktora Ahmeda Kulanića, cilj je realizovati pojedinačne, ali povezane projekte te stvoriti sistem koji će dugoročno čuvati istinu o odbrani Bosne i Hercegovine, agresiji i opsadi Sarajeva i učiniti je dostupnom budućim generacijama. U prvih pet mjeseci 2026. godine Tunel D-B posjetilo je oko 58.000 posjetilaca.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) H. D.

Vezane vijesti

Kulanić: Za genocid, za zločine protiv čovječnosti i za teror nad civilima Sarajeva – nema izuzetaka

Ahmed Kulanić osudio izjave Christiana Schmidta: Nedoraslost karijernog oportuniste

Osmanović i Kulanić obišli lokacije u TK i Zvorničkoj općini

Promo

Banja Luka Fest se vraća na Kastel - peto izdanje od 2. do 4. jula

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude