PRIJEDOR, 25. juna (FENA) - Visoke temperature ponovo su otvorile pitanje zaštite radnika na otvorenom, a sindikati i Inspektorat RS upozoravaju da je neophodno sistemsko rješenje. Najugroženiji su građevinski i komunalni radnici koji često rade na temperaturama iznad 35 stepeni.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) L. A.




