SARAJEVO, 23. juna (FENA) - Ministrica zdravstva Tuzlanskog kantona Dušanka Bećirović danas je sa direktorima domova zdravlja u Gradačcu, Živinicama, Lukavcu, Čeliću, Kalesiji i Srebreniku potpisala ugovore o dodjeli i korištenju sredstava za podršku primarnoj zdravstvenoj zaštiti. Ministarstvo zdravstva ovim je nastavilo realizaciju kantonalne podrške javnim zdravstvenim ustanovama primarne zdravstvene zaštite.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) D. Ć.




