ZENICA, 22. juna (FENA) – Prvak Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, zenički Čelik, definitivno će naredne sezone igrati u WWin Premijer ligi BiH, jer je Prvostepena komisije za licenciranje klubova Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH ovom klubu dodijelila licencu za takmičenje.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) D. Ć.




