PRAG, 22. juna (FENA) - Češka vlada podnijela je prijedlog zakona o zabrani korištenja mobilnih telefona u školama počevši od septembra 2027. godine, izjavio je u ponedjeljak premijer Andrej Babiš, pridružujući se rastućim globalnim naporima za ograničavanje vremena provedenog pred ekranima za djecu u učionici.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) F. F.




