Svijet     | 03.06.2026. 10:57 |

Sjedinjene Države: Milioni manje posjetilaca, milijarde izgubljenih dolara od turizma

FENA Internet, Foto/ Amer Kajmović

WASHINGTON, 3. juna (FENA) - Nema uljepšavanja. Kompletni podaci za 2025. godinu su dostupni i poruka je jasna: Međunarodni posjetioci su se klonili SAD-a, što je prvi pravi pad u odnosu na prethodnu godinu od pandemije Covid-19. Pad broja posjetilaca bio je veći nego tokom globalne recesije 2008. godine, javlja CNN Travel.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) F. F.

Vezane vijesti

U napadima Sjedinjenih Američkih Država i Izraela na Iran poginulo je 3.519 ljudi

SAD ukidaju sankcije Iranu, Trump kaže da će 'učiniti što mora' ako se Teheran ne ponaša kako treba

Sjedinjene Američke Države odobrile prodaju iranske nafte

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!