Regija     | 29.05.2026. 11:17 |

Bivši hrvatski ministar osuđen na dvije i pol godine zbog korupcije

FENA Agencije, Foto/ Hazim Aljović

ZAGREB, 29. svibnja (FENA) - Bivši hrvatski ministar Božidar Kalmeta u petak je na zagrebačkom Županijskom sudu osuđen na djelomično uvjetnu kaznu od dvije i pol godine, od kojih u zatvoru mora provesti 10 mjeseci, zbog korupcije u ponovljenom suđenju za afere HAC-Remorker i Prometna renesansa Hrvatske.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) I. B.

Vezane vijesti

Sud u Seulu osudio bivšeg predsjednika Yoon Suk Yeola na 30 godina zatvora

Sindikat BHRT-a traži poštivanje zakona i reakciju na presudu

BHRT - Presudom ponovo potvrđeno pravo na prihod od RTV takse

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!