Servisne informacije     | 20.05.2026. 11:02 |

Normalizovano saobraćanje na magistralnoj cesti Konjic-Jablanica, kod mjesta Ostrožac

FENA Saopćenje, Foto/ BIHAMK

SARAJEVO, 20. maja (FENA) - Nakon završenog policijskog uviđaja saobraćajne nezgode i uklanjanja vozila normalizovano je saobraćanje na magistralnoj cesti Konjic-Jablanica, kod mjesta Ostrožac. 

Formirale su se duge kolone vozila s obje strane, pa se mole vozači za strpljenje i izbjegavanje rizičnih preticanja u nastavku putovanja, saopćeno je iz BIHAMK-a.

(FENA) M. L.

Vezane vijesti

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!