Servisne informacije     | 20.05.2026. 11:02 |

Normalizovano saobraćanje na magistralnoj cesti Konjic-Jablanica, kod mjesta Ostrožac

FENA Saopćenje, Foto/ BIHAMK

SARAJEVO, 20. maja (FENA) - Nakon završenog policijskog uviđaja saobraćajne nezgode i uklanjanja vozila normalizovano je saobraćanje na magistralnoj cesti Konjic-Jablanica, kod mjesta Ostrožac. 

Formirale su se duge kolone vozila s obje strane, pa se mole vozači za strpljenje i izbjegavanje rizičnih preticanja u nastavku putovanja, saopćeno je iz BIHAMK-a.

(FENA) M. L.

Vezane vijesti

Promo

m:tel: Putujete na Svjetsko prvenstvo, da li ste spakovali svoj eSIM Travel paket?

m:tel: Gledaj i navijaj uz m:SAT

Telemach: Bodrite Zmajeve uživo uz EON i EON SAT pakete