Sport     | 09.05.2026. 21:18 |

Mladi atletičari Bihaća osvojili četiri medalje na međunarodnom mitingu u Banjoj Luci

FENA Foto: FENA

BANJA LUKA, 9. maja (FENA) - Mladi članovi Atletskog kluba Bihać nastavili su nizati zapažene rezultate, potvrđujući kvalitet rada i kontinuitet razvoja atletike u Bihaću. Na šestom Međunarodnom atletskom mitingu „Trofej Banja Luka“, održanom na Gradskom stadionu u Banjoj Luci, bihaćki atletičari osvojili su četiri medalje u konkurenciji više od 300 takmičara iz 24 kluba.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) D. J.

Vezane vijesti

Na stadionu 'Tušanj' održana '3. Tuzlanska olimpijada'

Atletičari Bihaća među najboljima na Željava Air Base polumaratonu

Pezeru prvo mjesto u kugli i najbolji rezultat mitinga, Mujezinović pobijedio na 800 m u Baru

Promo

Istraživanje koje otkriva kako Gen Z zaista koristi i percipira umjetnu inteligenciju

Raiffeisen i UNIQA donose inovaciju - Putno osiguranje sada u Raiffeisen Mobilnom Bankarstvu

Sezona putovanja počinje: m:tel vam predstavlja eSIM Travel