Bosna i Hercegovina     | 23.07.2024. 10:37 |

Pozder potpisala Sporazum s UNDP-em: Više od 1,1 milion KM za zelenu tranziciju

FENA Saopćenje, Foto/ Federalno ministarstvo okoliša i turizma

SARAJEVO, 23. jula (FENA) - Federalna ministrica okoliša i turizma Nasiha Pozder i rezidentni predstavnik Razvojnog programa Ujedinjenih nacija (UNDP) u BiH Renaud Meyer, potpisali su u Sarajevu finansijski sporazum za implementaciju projekata "Okolinski prihvatljivo upravljanje postojanim organskim zagađujućim supstancama u industrijskom i sektoru upravljanja otpadom u BiH (POPS)" i "Održivost zaštićenih područja u BiH (SPA)".

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) M. L.

Vezane vijesti

Pozder potpisala Memorandum - Više od 325.000 KM za turizam u Konjicu, Stocu i Jablanici

Uskoro završavaju radovi na novom objektu Urlenike u Fojnici

Pola milijuna KM za bolje upravljanje otpadom u Čapljini i Neumu

Promo

m:tel: Putujete na Svjetsko prvenstvo, da li ste spakovali svoj eSIM Travel paket?

m:tel: Gledaj i navijaj uz m:SAT

Telemach: Bodrite Zmajeve uživo uz EON i EON SAT pakete