TRAVNIK, 27. lipnja (FENA) - Javno komunalno poduzeće "Bašbunar" Travnik uputilo je apel građanima Travnika i prigradskih naselja da vodu koriste racionalno i odgovorno, s obzirom na izrazito nepovoljnu hidrološku situaciju uzrokovanu visokim temperaturama i dugotrajnim sušnim periodom.
Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i
uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.
(FENA) I. B.




