Bosna i Hercegovina     | 30.04.2026. 17:08 |

Lakić: Želimo potpuno preuzeti vlasništvo u Novoj Željezari Zenica (VIDEO)

FENA Vehid Begunić, Foto: Harun Muminović

ZENICA, 30. aprila (FENA) - Federalni ministar energije, industrije i rudarstva Vedran Lakić i direktor Energoinvesta Mirza Ustamujić, na danas održanom sastanku u Zenici s menadžmentom Nove Željezare, jasno su iznijeli plan Vlade Federacije BiH o potpunom preuzimanju ove kompanije te očuvanju integralne proizvodnje čelika i radnih mjesta.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) D. Ć.

Vezane vijesti

Vlada FBiH odredila najviši nivo maloprodajnih cijena za 100 proizvoda

U Neumu predstavljeni ključni reformski pravci Vlade FBiH

U Neumu predstavljeni ključni reformski pravci Vlade FBiH

Promo

m:tel: Putujete na Svjetsko prvenstvo, da li ste spakovali svoj eSIM Travel paket?

m:tel: Gledaj i navijaj uz m:SAT

Telemach: Bodrite Zmajeve uživo uz EON i EON SAT pakete