Svijet     | 20.03.2026. 16:10 |

Škotska policija uhapsila dvije osobe koje su pokušale ući u mornaričku bazu

FENA Internet, Foto/ Ilustracia

GLASGOW, 20. marta (FENA) - Škotska policija u petak je objavila da je uhapsila dvije osobe koje su pokušale ući u bazu Kraljevske mornarice na sjeverozapadu gdje se nalaze britanske nuklearne podmornice.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) D. V.

Vezane vijesti

UEFA naredila navijačima Škotske da uklone snimke proslave sa mreže X

Škotski premijer Hamza Yousaf razmatra ostavku

Škotski čelnik Yousaf uvjeren u osvarenje sna o nezavisnosti u narednoj deceniji

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!