Bosna i Hercegovina     | 20.03.2026. 13:27 |

Gradonačelnik Avdić podijelio radost Bajrama s djecom u Dječijem domu Bjelave

FENA Saopćenje, Foto/ Grad Sarajevo

SARAJEVO, 20. marta (FENA) - Gradonačelnik Sarajeva Samir Avdić bajramsko jutro proveo je uz doručak i druženje s djecom u Dječijem domu Bjelave.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) D. V.

Vezane vijesti

Finci i Džidić čestitali predstojeći Kurban-bajram

Avdić: Grad Sarajevo izdvaja 150.000 KM za asfaltiranje puta u Srebrenici

Schmidt: Dejtonski mirovni sporazum ostaje i dalje kamen temeljac stabilnosti BiH (VIDEO)

Promo

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude

m:tel: Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!