Bosna i Hercegovina     | 07.11.2025. 10:51 |

Mostar se predstavio na Svjetskom turističkom sajmu u Londonu

FENA Saopćenje, Foto/ Turistička zajednica Grada Mostara

MOSTAR, 7. studenoga (FENA) - Predstavnici Turističke zajednice Grada Mostara, zajedno s izaslanstvom Grada Mostara na čelu s gradonačelnikom Mariom Kordićem, sudjelovali su na Svjetskom turističkom sajmu (World Travel Market – WTM) London 2025., održanom od 4. do 6. studenoga u ExCeL Londonu.

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) Z. P.

Vezane vijesti

Kordić prosvjednicima: Čistimo Mostar, umjesto prosvjeda pomozite nam

Kordić najavio početak pretovara otpada i nove lokacije u Mostaru

Kordić pozvao građane da ne blokiraju pretovar otpada na Uborku

Promo

Banja Luka Fest se vraća na Kastel - peto izdanje od 2. do 4. jula

Svijet vas čeka, putujte uz m:tel eSIM Travel

Televizor ili robotski usisivač uz Xiaomi modele iz m:tel ponude