Bosna i Hercegovina     | 30.11.2023. 13:45 |

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 129

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-parts-new/sql.php on line 129

Tadić: Samo jedna sigurna kuća na području Hercegovine (VIDEO)

FENA Nina Maslo

MOSTAR, 30. novembra (FENA) - Sigurna kuća u Mostaru bilježi otprilike prosječan broj smještaja kao i prethodnih godina, ali je, nakon nesretnog slučaja koji se dogodio u Gradačcu, primjetan povećan broj upita od žena za različite informacije o svojim pravima, čak i neke pritužbe na institucije, koje nam se javljaju putem mobilnih mreža, odnosno našeg viber broja koji je dostupan 24 sata - izjavila je izvršna direktorica Udruženja Žena BiH, psihologinja i psihoterapeutkinja Dijana Tadić.

 

 

 

 

Sadržaj dostupan isključivo pretplatnicima FENA servisa. Za više informacija o načinu i uslovima korištenja servisa kontaktirajte marketing@fena.ba.

(FENA) Z. P.

Vezane vijesti

U Bihaću održana panel diskusija u sklopu '16 dana aktivizma protiv rodno zasnovanog nasilja'

Između četiri zida: Svaka druga žena u BiH od svoje 15. godine iskusila je neku vrstu nasilja

TPO fondacija – Edukativno predavanje o prevenciji i procesuiranju rodno zasnovanog nasilja

Promo

Besplatno zamijenite staru 3G karticu za novu 4G karticu u najbližem m:tel prodajnom mjestu

m:tel čestita praznik podrškom: 100.000 KM za Sigurne kuće u BiH

Izabrane najbolje aplikacije osmog m:tel App takmičenja