Regija     | 27.01.2023. 12:21 |

Kosovo: Pronađeno tijelo muškarca u prostorijama pravoslavne crkve u Vučitrnu

FENA Danijela Perić Šilić, Foto: Hina

PRIŠTINA, 27. siječnja (FENA) – U objektu koji se nalazi u sklopu pravoslavne crkve u kosovskom gradu Vučitrnu sinoć je pronađeno tijelo muškarca (48), a prištinski mediji prenose da je riječ o svećeniku te crkve.

Glasnogovornik policije za regiju Mitrovica Avni Zahiti rekao je za Reportere da su slučaj policiji prijavili članovi obitelji žrtve, a na mjestu događaja pronađen je pištolj.

"Sinoć su  članovi obitelji dojavili policiji da je nastradali S. Ć., bez znakova života pronađen u stambenom objektu koji se nalazi u sklopu pravoslavne crkve u Vučitrnu.

Policijski istražitelji po ovlaštenju tužitelja započeli su očevid radi rasvjetljavanja okolnosti ovog slučaja. Po nalogu tužitelja, beživotno tijelo je poslano u IML na obdukciju", rekao je Zahiti.

 

(FENA) D. P.

Vezane vijesti

Odgođena konstituirajuća sjednica Skupštine Kosova nakon Kurtijeva zahtjeva

U Prištini se održava konstituirajuća sjednica Skupštine Kosova

Europska unija traži od Prištine obustavu rušenja vikendica Srba na sjeveru Kosova

Promo

m:SAT - bilo gdje u BiH

HONOR telefoni s poklonima u m:tel ponudi

m:tel potvrđuje lidersku poziciju: 43 miliona KM dobiti u prvih šest mjeseci 2026.