Sport     | 19.07.2021. 07:27 |

Sloboda slavila na domaćem terenu protiv Rudara iz Prijedora

FENA Anisa Mahmutović

TUZLA 19. juli (FENA) - Sloboda je u prvom kolu Premijer lige BiH na domaćem stadionu Tušanj savladala Rudar Prijedor rezultatom 1:0.

FK Sloboda je napadački igrala od prve minute, te imala potpunu kontrolu igre u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu ekipe su pružile nešto grublju igru, zbog čega je podijeljeno nekoliko žutih kartona.

Deset minuta do kraja ovog susreta Mirsad Ramić je postigao jedini gol na utakmici, te doveo Slobodu u prednost.

Ovo je bio prvi meč na Tušnju od proglašenja pandemije uz prisustvo publike.

(FENA) F. F.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379