Sport     | 06.03.2019. 17:54 |

Remi Sarajeva i Olimpika u prijateljskom susretu u Butmiru

FENA Saopćenje

SARAJEVO, 6. marta (FENA) - Fudbaleri Sarajeva i Olimpika danas su odigrali neriješeno 3.3 u prijateljskoj utakmici u Butmiru.

Olimpik je poveo u 17. minuti susreta golom Meldina Jusufija, da bi u 35. novi fudbaler "bordo" tima Mario Crnički izjednačio rezultat, a devet minuta kasnije Numan Kurdić u potpunosti preokrenuo rezultat u korist FK Sarajevo, te postavio rezultat prvog dijela.

Sarajevo je na početku drugog dijela došlo do trećeg gola preko Šabanovića. Osmanović je u 60. minuti pogodio sa jedanaest metara za smanjenje rezultata, a isti igrač postavio je konačan rezultat 3:3 u 75. minuti.