Sport     | 06.02.2018. 08:12 |

Watford zadao još jedan udarac Chelseaju

FENA Internet

WATFORD, 6. veljače (FENA) - Nakon pet kola bez pobjede nogometaši Watforda konačno su došli do tri boda, i to protiv aktualnog prvaka Chelseaja.

U posljednjem susretu 26. kola engleskog prvenstva Watford je na Vicarage Roadu nadigrao Chelsea i došao do trijumfa 4:1.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 30. minuti kada je Tiemoue Bakayoko dobio drugi žuti karton, samo pet minuta nakon što je "zaradio" prvi.

Domaći su brojčanu prednost iskoristili u 42. minuti kada je kazneni udarac realizirao Troy Deeney. Prethodno je jedanaesterac dosuđen, čini se prestrogo, nakon kontakta vratara gostiju Thibauta Courtoisa i domaćeg igrača Gerarda Deulofeua.

Rezultat se nije mijenjao sve do 82. minute kada je Eden Hazard s 25 metara pogodio za 1:1.

Uslijedilo je furiozna završnica domaćih nogometaša u kojoj su zabili tri pogotka. U 84. minuti pogodio je Daryl Janmaat, u 88. Gerard Deulofeu, a u prvoj minuti sudačke nadoknade konačan rezultat 4:1 postavio je Roberto Pereyra.

S tri nova boda Watford se učvrstio u sredini ljestvici, na jedanaestoj poziciji s 30 bodova.

U novoj godini Chelsea ne može pronaći formu. U pet prvenstvenih ogleda u 2018. godini momčad Antonia Contea ima samo jednu pobjedu, dva remija i dva poraza, i nalazi se na četvrtom mjestu s 50 bodova.

Iznad su Manchestera City sa 69, Manchestera United s 56 i Liverpool s 51 bodom.