Sport     | 21.09.2021. 22:40 |

Neće se nastaviti utakmica Velež – Borac

MOSTAR, 21. rujna (FENA) – Utakmica 10. kola nogometne Premijer lige BiH Velež – Borac, koja je prekinuta u 81. minuti nakon ulaska domaćih navijača na teren, neće biti nastavljena, odlučio je delegat utakmice.

Gosti su poveli u 37. minuti preko Vranješa, koji je pogodio iz slobodnog udarca, a kada je isti igrač u 81. kontru Borca pretvorio u 2:0 na teren je uletio veći broj domaćih navijača nezadovoljnih suđenjem i utakmica je prekinuta.

Po svemu sudeći, susret će biti registriran u korist Borca, a Velež očekuje kaznu.

U prvom susretu 10. kola Sloboda i Posušje su ranije danas odigrali neodlučeno 1:1.

U srijedu se igraju još četiri utakmice 10. kola, a sastaju se: Leotar – Rudar (16 sati), Radnik - Zrinjski (18 sati), Široki Brijeg – Tuzla City (18 sati) i Sarajevo – Željezničar (20:30 sati).

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)