Sport     | 21.09.2021. 22:01 |

Prekinuta utakmica Velež – Borac

MOSTAR, 21. rujna (FENA) – Utakmica 10. kola Premijer lige BiH Velež – Borac prekinuta je u 81. minuti nakon što su Banjalučani poveli 2:0 zbog ulaska domaćih navijača na teren.

Gosti su poveli u 37. minuti preko Vranješa koji je pogodio iz slobodnog udarca.

Nakon primljenog gola „Rođeni“ su bezuspješno opsjedali gol vratara Pavlovića, au 81. sijevnula je kontra Borca koju je u 2:0 pretvorio Vranješ.

Domaći navijači, koji su cijelo vrijeme utakmice bili nezadovoljni suđenjem, nakon toga su upali na teren i utakmica je prekinuta.

Obje momčadi trenutno su u svlačionicama i još se ne zna hoće li biti odigrano preostalih desetak minuta susreta.