Sport     | 02.12.2020. 19:01 |

Sarajevo nakon preokreta savladalo ekipu Radnika

SARAJEVO, 2. decembra (FENA) - Fudbaleri Sarajeva pobijedili su večeras na Koševu ekipu Radnika iz Bikeljine sa 2:1, u posljednjoj utakmici 17. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Aktuelni prvak BiH i lider na tabeli do pobjede je došao preokretom u finišu meča. Gosti iz Bijeljine poveli su u 88. minuti golom Lazića. Izjednačio je Sušić minutu kasnije, dok je u sudijskoj nadoknadi Fanimo pogodio za preokret i pobjedu Sarajeva.

Ekipa sa Koševa tako je ostala jedina neporažena u dosadašnjem dijelu prvenstva i zadržala pet bodova prednosti nad drugoplasiranim Željezničarom, koji je također ostvario pobjedu u derbiju sa Zrinjskim u Mostaru rezultatom 2:1.