Sport     | 04.11.2020. 18:00 |

Zrinjskom pripao hercegovački derbi

MOSTAR, 4. studenoga (FENA) - U zaostalom susretu Premijer lige BiH nogometaši Zrinjskog svladali su na svom stadionu Široki Brijeg rezultatom 2:1.

Utakmica je praktički odlučena u prvom poluvremenu i to u svega dvije minute. U 23. minuti Josip Ćorluka pogodio je za vodstvo Zrinjskog, a isti igrač je već u sljedećem napadu asistirao Josipu Ivančiću za 2:0.

U nastavku je Široki imao loptu većinu vremena u svojim nogama, ali bez izrazitijih prilika sve do sudačke nadoknade kada je nakon jednog ubačaja loptu u vlastiti gola poslao Slobodan Jakovljević za konačnih 2:1.

Zrinjski je s tri nova boda na ljestvici preskočio Široki i sada je četvrti s 22 boda. Široki je peti s bodom manje.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/fena.ba/httpdocs/post-new.php on line 379