Sport     | 28.09.2020. 17:48 |

Zrinjski odnio bodove iz Krupe

KRUPA NA VRBASU, 28. rujna (FENA) – U susretu 9. kola Premijer lige BiH nogometaši Zrinjskog pobijedili su u gostima Krupu rezultatom 3:0.

Pobjednik je odlučen praktično već u prvoj trećini utakmice. Zrinjski je poveo u 14. minuti preko Damira Zlomislića, Nemanja Bilbija povećao je na 2:0 u 18. minuti, a kada je u 25. minuti izravan crveni karton zbog prigovora dobio branič Krupe Stefan Nikolić više nije bilo povratka za domaću momčad.

U nastavku treći pogodak za goste zabio je Dinko Trebotić u 68. minuti što je bio i konačni rezultat utakmice.

To je bila treća uzastopna pobjeda za Zrinjski koji sada ima 13 bodova, sedam manje i utakmicu manje od vodećeg Sarajeva.

Sljedećeg vikenda u Mostaru bi se trebali sastati upravo Zrinjski i Sarajevo.