Sport     | 26.07.2020. 08:49 |

Veležovi strijelci raspoloženi protiv Mladosti

MOSTAR, 26. srpnja (FENA) – Velež je u subotu na stadionu u Vrapčićima upisao uvjerljivu pobjedu nad Mladosti iz Doboj Kaknja 5:1 u pripremnoj utakmici pred početak nove nogometne sezone.

Hadžić je u 27. minuti doveo u vodstvo goste, a prije odlaska na odmor, u 43. i 45. minuti Cvijanović je postigao dva gola i okrenuo rezultat.

U nastavku, nakon velikog broja izmjena Mladost nije mogla parirati "Rođenima", koji su do kraja utakmice postigli još tri gola. Strijelci su bili Vehabović (59’), Cvijanović (62') i Ovčina (90’).

Nova sezona Premijer liga BiH trebala bi početi sljedećeg vikenda, a Velež u prvom kolu gostuje kod Željezničara.