Sport     | 24.06.2020. 08:32 |

Rakitić vratio Barcelonu na vrh La Lige

BARCELONA, 24. lipnja (FENA) - U susretu 31. kola španjolska La Lige Barcelona je na svom terenu pobijedila Athletic Bilbao rezultatom 1:0 te su se Katalonci vratili na vrh ljestvice.

Jedini pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentatvica Ivan Rakitić u 71. minuti, sedam minuta nakon što je ušao u igru.

U ranijim susretima odigranim u srijedu Atletico Madrid je u gostima pobijedio Levante 1:0, a Real Valladolid i Getafe odigrali su bez pobjednika 1:1.

Na ljestvici je prva Barcelona sa 68 bodova, tri više i utakmicom više u odnosu na drugi Real koji u četvrtak dočekuje Mallorcu. Treći Atletico Madrid ima 55 bodova.