Sport     | 20.02.2020. 10:45 |

Atletika - Vejzović treći na "Otvorenom prvenstvu grada Zagreba"

SARAJEVO, 20. februara (FENA) - Atletičari tuzlanske Slobode - Tehnograd otvarili su zapažene rezultate na  međunarodnom atletskom mitingu "Otvoreno prvenstvo grada Zagreba".

Najbolji plasman zabilježio je Hajrudin Vejzović, koji je u konkurenciji seniora osvojio 3. mjesto u utrci na  60 m rezultatom 6,99 sekundi, dok je Egon Savić u istoj disciplini u ukupnom poretku zauzeo sedmo mjesto s vremenom 7,24 sekunde.

U juniorskoj konkurenciji Edhem Vikalo osvojio je drugo rezultatom 7,32 sekunde, saopćeno je AK Sloboda - Tehnograd.

(FENA) M. B.

Dva državna rekorda Bakira Musića i tri najbolja rezultata svih vremena za AK 'Sloboda – Tehnograd'