Sport     | 12.02.2020. 11:39 |

Velež odigrao neodlučeno s korejskim Ansan Greenersima

MOSTAR/ANTALYA, 12. veljače (FENA) – U posljednjoj pripremnoj utakmici u turskom odmaralištu Antalyji FK Velež i korejski Ansan Greeners odigrali su neodlučeno 1:1.

Seid Behram doveo je "Rođene" u vodstvo u 82. minuti, a pet minuta kasnije Ansan Greeners postigao je gol za konačnih 1:1.

Iako se radilo o prijateljskom susretu u prvom poluvremenu sudac je pokazao tri crvena kartona, jedan za Velež, a dva za korejski tim.

Veležova ekspedicija u Mostar se vraća u četvrtak, a već u subotu, 15. veljače, na programu je posljednji pripremni susret uoči nastavka prvenstva. Protivnik "Rođenima" bit će Mladost Doboj Kakanj.

U prvom proljetnom kolu Premijer lige BiH Velež će 22. veljače ugostiti Zvijezdu 09.