Sport     | 02.02.2019. 23:05 |

ABA liga: Cedevita bolja od Igokee u Laktašima

FENA Internet

LAKTAŠI, 2. veljače (FENA) – U susretu 18. kola regionalne košarkaške lige Cedevita je u Laktašima pobijedila Igokeu 78:75 (15:21, 13:19, 26:19, 21:19).

Gosti iz Zagreba vodili su od početka utakmice, u trećoj četvrtini imali su najveću prednost +13 (48:35), ali je Igokea uspjela sve to nadoknaditi i ući u neizvjesnu završnicu.

Bh. predstavnik u ABA ligi dvije minute prije kraja došao je do prvog vodstva na utakmici (73:72), no nakon toga košarkaši Igokee uspjeli su pogoditi još samo jedan šut, i to sa zvukom sirine, te je na kraju pobjeda ipak pripala Cedeviti.

Vuk Radivojević s 14 i Sava Lešić s 13 poena bili su najbolji u redovima domaće momčadi, dok je kod Cedevite Elgin Cook ubacio 17, a Toni Katić 15 poena.

U subotu su odigrane još dvije utakmice u kojima su beogradski klubovi upisali dvije uvjerljive pobjede. Crvena zvezda je na domaćem parketu bila bolja od Olimpije 89:61, dok je Partizan u Zagrebu nadigrao Cibonu 83:59.