Sport     | 04.12.2018. 08:23 |

Napoli odnio bodove iz Bergama

BERGAMO, 4. prosinca (FENA) - Napoli je u gostima svladao Atalantu rezultatom 2:1 u posljednjem susretu 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Gosti su poveli na samom početku utakmice, u 90. sekundi susreta. Strijelac je bio Fabian Ruiz i tim se rezultatom otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme bolje je otvorila Atalanta, a nagrada za dobru igru došla je u 56. minuti kada je izjednačio Duvan Zapata.

Ipak, u 85. minuti, samo tri minute nakon što je ušao u igru, gol za pobjedu Napolija postigao je Arkadiusz Milik.

Juventus na vrhu ljestvice Serie A ima 40 bodova, osam više od drugog Napolija, dok je Inter treći s 29 bodova. Atalanta je jedanaesta s 18 bodova.