Sport     | 02.03.2018. 23:03 |

Bundesliga: Borussia Moenchengladbach - Werder Bremen 2:2

FENA Internet

MOENCHENGLADBACH, 2. ožujka (FENA) - U prvom susretu 25. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Moenchengladbach i Werder Bremen podijelili su bodove odigravši 2:2.

Domaći nogometaši poveli su 2:0 golom Zakarije u 5. i autogolom Moisandera u 33. minuti. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme, a u nastavku je prvo Delaney u 59. smanjio na 2:1, a u 78. minuti Johannssona je pogodio za konačnih 2:2.

Na vrhu ljestvice Bundeslige je Bayern sa 60 bodova, 19 više od druge Borussije iz Dortmunda.

Borussia Moenchengladbach je sedma s 35 bodova, dok je Werder četrnaesti s 27 bodova.