Sport     | 24.02.2018. 15:21 |

Bez golova nakon prvih 45 minuta utakmice na Grbavici

SARAJEVO, 24. februara (FENA) - Prvo poluvrijeme utakmice 20. kola nogometne Premijer lige BiH između Željezničara i Slobode završeno je bez golova.

Oko 2.000 navijača na stadionu Grbavica gledalo je izjednačenu igru, a domaći su bili nešto opasniji. Najbolju priliku imao je Ubiparip u 26. minuti ali je iz izgledne pozicije šutirao direktno u golmana Slobode Muminovića.

U preostale dvije današnje utakmice 20. kola uspješniji su gosti. Zrinjski u Doboju kod Kaknja nakon prvog poluvremena vodi protiv Mladosti sa 2:0, dok Široki Brijeg u gostima vodi protiv Viteza s 3:0.

Pobjeda Veleža nad Zvijezdom

Barbarez: Vjerujem da ću manjak trenerskog iskustva nadoknaditi respektom i autoritetom (VIDEO)