Sport     | 04.02.2018. 23:11 |

Monaco s igračem manje do pobjede nad Lyonom

FENA Internet

MONACO, 4. veljače (FENA) - Nogometaši Monaca pobijedili su Lyon 3:2 u posljednjem susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva, iako su igrali s igračem manje cijelo drugo poluvrijeme.

Gosti su bolje otvorili susret te su poveli 2:0 golovima Mariana u 12. i Bertranda Traorea u 27. minuti susreta.

U 31. minuti Balde Keita smanjio je na 2:1, a pet minuta kasnije Radamel Falcao imao je priliku za izjednačenje iz jedanaesterca. Njegov šut obranio je vratar Lyona Anthony Lopes, no Falcao je pokupio odbijanac i pospremio loptu u mrežu za 2:2.

Strijelac prvog gola za Monaco Balde Keita u 40. minuti spriječio je prekršajem kontru gostiju za što je dobio žuti karton, a četiri minute kasnije isti igrač je nepotrebno grubo startao i "zaradio" drugi žuti, odnosno isključenje.

Iako s igračem više Lyon u nastavku nije uspijevao probiti Monacovu obranu, a kazna je stigla u 88. minuti kada Rony Lopes pogađa za konačnih 3:2.

Ranije u nedjelju Guingamp je u gostima svladao Rennes 1:0, dok je Caen na svom terenu bio bolji od Nantesa 3:2.

Na ljestvici vodeći PSG ima 62 boda, drugi je Olympique Marseille s 51, a treći Monaco s 50 bodova. Lyon je četvrti s 48 bodova.