Sport     | 30.01.2018. 17:04 |

Sloboda protiv Tom Tomska poražena golovima iz „penala“

FENA

TUZLA, 30. januara (FENA) - U drugoj utakmici na pripremama u Antaliji, nogometaši tuzlanske Slobode poraženi su danas u susretu s ruskim Tom Tomskom rezultatom 1:2 (0:0).

Sloboda je povela u 65. minuti nakon sjajne akcije na lijevoj strani Anela Husića koji je idealno vratio loptu u sredinu Vladimiru Grahovcu, a ovaj je preciznim udarcem s oko 12 metara zatresao mrežu ruskog golmana Melihova.

Međutim, u nastavku utakmice izabranici trenera Slavka Petrovića nesmotreno su skrivili dva jedanaesterca, najprije u 72. minuti, a drugi deset minuta kasnije.

Strijelac oba pogotka s "bijele tačke" bio je Ilja Kuzmičev.

Sloboda zbog povreda danas nije mogla računati na Mehmedagića i Škahića, te Bekića zbog temperature.

Narednu utakmicu Tuzlaci igraju protiv Lokomotiva iz Taškenta (Uzbekistan).